Skup aut Katowice

Sprzedaż samochodu to żmudny i trudny proces. Przynajmniej w teorii. Praktyka pokazuje jednak, że może być zgoła inaczej. Nasz skup samochodów w Katowicach stanowi odpowiedź na oczekiwania współczesnych zmotoryzowanych, którzy chcą szybko i bez zbędnych formalności pozbyć się swojego samochodu będącego w leasingu na terenie Katowic.

Dlaczego warto wybrać nasz profesjonalny skup samochodów – Katowice?

Nasz skup aut w Katowicach wyróżnia spośród innych przede wszystkim możliwość sprzedaży samochodu będącego aktualnie w trakcie leasingowania. Ta forma finansowania zakupu fabrycznie nowego pojazdu jest powszechna wśród przedsiębiorców. Cechuje się niskimi opłatami, możliwością dostosowania wszystkich parametrów finansowych do kondycji finansowej firmy, a także pełną swobodą w zakresie ustalania czasu trwania spłaty czy innych parametrów. Niestety finansowanie stanowi sporą wadę w kwestii sprzedaży samochodu, który można przekazać innemu leasingobiorcy wyłącznie na podstawie cesji leasingu samochodu. To oznacza, że w praktyce wybrane auto można sprzedać jedynie przedsiębiorcy, i to wyłącznie po zaakceptowaniu przez bank jego „kandydatury” bądź je wykupić i sprzedać prywatnie. To niestety oznacza zaangażowanie czasami bardzo dużej gotówki, na co niewiele firm jest w stanie sobie pozwolić.

Jakie zalety ma nasz skup samochodów używanych?

Nasz profesjonalny skup samochodów jest jedyną szybką możliwością pozbycia się danego auta, a cały proces sprowadza się do maksymalnie kilku dni roboczych załatwień i formalności. Na nasz skup samochodów używanych przyjmujemy wszystkie pojazdy – zarówno sportowe i niszowe, jak i popularne oraz doskonale rozpoznawalne wśród klientów. To oznacza, że skupujemy samochody każdego typu. Warto odwiedzić naszą siedzibę w przypadku wprost każdego rodzaju auta.

Odkupujemy samochód na zasadzie cesji umowy leasingowej na nasz profesjonalny skup aut i rozliczamy się z klientem (zbywcą) na podstawie odstępnego. To tak naprawdę różnica pomiędzy propozycją odkupu naszej firmy a kwotą, która pozostała do spłaty. Proponujemy zawsze atrakcyjne warunki i zmniejszenie liczby formalności do niezbędnego minimum.

Czym charakteryzuje się nasz skup aut – Katowice?

Sprzedaż samochodu samodzielnie wiąże się z wieloma niedogodnościami oraz, co bardzo ciekawe, niebezpieczeństwami ze strony nieuczciwych kupujących. Najpowszechniejszym problemem jest z całą pewnością czas oczekiwania na klienta – zazwyczaj w przypadku aut leasingowanych ten jest zdecydowanie najdłuższy, gdyż leasingobiorca musi odnaleźć klienta będącego przedsiębiorcą. To automatycznie eliminuje większość kupujących. Jeszcze większym problemem jest sprzedaż dużej floty.

Nasz skup aut osobowych ma tę zaletę, że przyjmujemy w zasadzie każde auto, proponując za wybrany model kwotę adekwatną do jego stanu. Przeprowadzamy jego analizę techniczną, po czym proponujemy wartość odstępnego, a całość formalności – nawet w najbardziej skomplikowanym przypadku – nie powinna zająć więcej, niż kilka dni. Można nam sprzedać zarówno prawie nowy samochód, jak i stare auto będące dalej w leasingu i używane np. jako taksówka.

skup aut

Skup aut Autobana.pl

Sprzedaj swoje auto – szybko i bezpiecznie!

Zadzwoń: +48 531 746 850 | Napisz: kontakt@autobana.pl

Bezpieczny auto skup – Katowice

Kolejnym udogodnieniem, które ma nasz skup samochodów osobowych, jest kwestia bezpieczeństwa. Prywatna sprzedaż samochodów używanych w sieci lub prasie motoryzacyjnej może oznaczać sporo zagrożeń z uwagi na oszustów, którzy wykorzystują niewiedzę sprzedających w zakresie branży motoryzacyjnej.

Nasze usługi kierujemy do wszystkich właścicieli samochodów – zarówno takich, którzy znają się na autach, jak i tych, którzy nie mają z nimi zbyt wiele do czynienia. Nad bezpieczeństwem w przypadku sprzedaży nowego czy starego samochodu czuwają nasi najlepsi prawnicy, którzy są związani z naszym skupem samochodów już od lat.

Auto skup w Katowicach – szybka realizacja, pełen profesjonalizm

Nasz auto skup w Katowicach stanowi zdecydowanie najlepsze rozwiązanie na rynku. Oferujemy skup pojazdów na terenie całego śląska, przyjmujemy zarówno samochody używane już od lat, jak i te, które dopiero co wyjechały z salonu dealerskiego. Szybka wycena samochodu sprawia przy tym, że nasi klienci mogą poznać cenę w zasadzie od razu po wizycie w naszej siedzibie. Dokładamy wszelkich starań, aby uprościć cały proces do minimum, jak i zapewnić przyjazną, miłą atmosferę w trakcie sprzedaży samochodu.

Warto skorzystać z naszej oferty skupu samochodów – mamy wieloletnie doświadczenie, a płatność gotówką jest dla nas standardem. Zapraszamy do kontaktu!