O firmie

Nasza firma działa na rynku od 1997 roku. Mimo mocnej konkurencji, wciąż prężnie się rozwijamy. Działamy już na terenie całego kraju, a przede wszystkim we Wrocławiu, w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. W trosce o jakość świadczonych usług współpracujemy z wykwalifikowanymi rzeczoznawcami i oferujemy bezpłatną wycenę auta. Zachęcamy do korzystania z formularza kontaktowego na naszej stronie w celu wysłania zapytania.

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest przejmowanie leasingów oraz kredytów samochodowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wypracowanej w tym czasie wiarygodności możemy zaoferować cesję leasingu lub kredytu na atrakcyjnych warunkach finansowych, w krótkim czasie oraz z pewnością otrzymania pozytywnej decyzji podmiotu finansującego samochód. Warto rozważyć tę możliwość zbycia pojazdu, na którym ciąży zabezpieczenie, bowiem niesie to za sobą korzyść w postaci szybko rozwiązanego problemu z niepotrzebnym autem. Nasze wsparcie w tym zakresie czyni tę procedurę łatwiejszą, niż mogłoby się wydawać.

Jak przenieść leasing - Autobana.pl

Cesja leasingu samochodu, skup aut z kredytem

Stan techniczny samochodu oraz jego marka i model są dla nas nieistotne. Prowadzimy również skup samochodów poleasingowych, w trakcie leasingu lub kredytu oraz aut firmowych. Po uzyskaniu informacji o pojeździe przygotowujemy jego wycenę i błyskawicznie wysyłamy z powrotem. W kolejnym etapie umawiamy się w dogodnym dla Klienta miejscu i czasie.

Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni gwarancji dobrej ceny, profesjonalizmu, rzetelności i stuprocentowej legalności naszej firmy. Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego jeśli poważnie rozważacie cesję lub sprzedaż samochodu w leasingu lub z kredytem, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, bądź poprzez formularz na naszej stronie.