Nasza firma działa na rynku od 1997 roku. Mimo mocnej konkurencji, wciąż prężnie się rozwijamy. Działamy już na terenie całego kraju, a przede wszystkim we Wrocławiu, w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. W trosce o jakość świadczonych usług współpracujemy z wykwalifikowanymi rzeczoznawcami i oferujemy bezpłatną wycenę auta. Zachęcamy do korzystania z formularza kontaktowego na naszej stronie w celu wysłania zapytania.

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest przejmowanie leasingów oraz kredytów samochodowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wypracowanej w tym czasie wiarygodności możemy zaoferować cesję leasingu lub kredytu na atrakcyjnych warunkach finansowych, w krótkim czasie oraz z pewnością otrzymania pozytywnej decyzji podmiotu finansującego samochód. Warto rozważyć tę możliwość zbycia pojazdu, na którym ciąży zabezpieczenie, bowiem niesie to za sobą korzyść w postaci szybko rozwiązanego problemu z niepotrzebnym autem. Nasze wsparcie w tym zakresie czyni tę procedurę łatwiejszą, niż mogłoby się wydawać.

O firmie Autobana
Cesja leasingu samochodu, skup aut z kredytem
Stan techniczny samochodu oraz jego marka i model są dla nas nieistotne. Prowadzimy również skup samochodów poleasingowych, w trakcie leasingu lub kredytu oraz aut firmowych. Po uzyskaniu informacji o pojeździe przygotowujemy jego wycenę i błyskawicznie wysyłamy z powrotem. W kolejnym etapie umawiamy się w dogodnym dla Klienta miejscu i czasie.

Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni gwarancji dobrej ceny, profesjonalizmu, rzetelności i stuprocentowej legalności naszej firmy. Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego jeśli poważnie rozważacie cesję lub sprzedaż samochodu w leasingu lub z kredytem, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, bądź poprzez formularz na naszej stronie.

Zalety

Dlaczego nasza firma?

Wysoka jakość

Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług

Darmowa wycena

Skontaktuj się w celu darmowej wyceny

Doświadczenie

Do Państwa dyspozycji są doświadczeni specjaliści

Gwarancja

Gwarancja zadowolenia oraz profesjonalizmu

Przystępne ceny

Dopasowujemy ofertę do Państwa potrzeb

Szybka obsługa

Szybko rozwiązujemy Państwa problemy

Cenimy naszych klientów

W celu sprzedaży samochodu z kredytem
zachęcamy do kontaktu z Autobana!