skup aut podkarpackie

Sprzedaż prywatnego czy firmowego samochodu w trakcie trwania leasingu operacyjnego to zmora większości przedsiębiorców – wymaga dużego zachodu, jest także niepewna, a przy tym także zależna w głównej mierze od decyzji samego leasingodawcy. Nasz skup aut za gotówkę w podkarpackim Autobana.pl sprawia, że proces ten stanie się znacznie prostszy i szybszy. Wystarczy skontaktować się z nami i ustalić z nami adekwatną do samochodu cenę, po czym weźmiemy leasing na nasze barki poprzez cesję leasingu. Całe rozliczenie opiera się wyłącznie na odstępnym, co oznacza, że sprzedaż auta nie wiąże się dla zbywcy z żadnymi opłatami.

Skup aut za gotówkę w podkarpackim – opłacalny i błyskawiczny

Nasz skup samochodów Autobana.pl jest nie bez powodu uznawany za jeden z najbezpieczniejszych. Jesteśmy bowiem odpowiedzią na oczekiwania współczesnych przedsiębiorców prywatnych właścicieli aut będących w trakcie leasingu (dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych). Różnicą względem sprzedaży auta prywatnego jest to, że w dowodzie rejestracyjnym widnieje leasingodawca – leasingobiorca jest jedynie stroną umowy i tak naprawdę odpowiada za uiszczanie comiesięcznych opłat w zamian za możliwość użytkowania danego samochodu. Co z tym ma wspólnego nasz skup aut? Jak się okazuje, znacznie więcej niż może się wydawać.

Przede wszystkim różnicą jest to, że sprzedaż auta leasingowanego jest możliwa wyłącznie na zasadach leasingodawcy, co oznacza, że to bank lub instytucja o podobnym profilu działalności musi wyrazić na to zgodę. Ponadto auto prywatne można sprzedać w zasadzie każdemu, podczas gdy leasingowane – wyłącznie wybranemu przedsiębiorcy lub konsumentowi, który musi kontynuować przejętą umowę. Na nowych bądź starych zasadach. Niektórzy wybierają spłatę wszystkich pozostałych rat i sprzedaż auta już za gotówkę. To dobre rozwiązanie, lecz bardzo kosztowne, gdyż oznacza zamrożenie bardzo dużych funduszy w niepewną sprzedaż.

U nas jest zgoła odwrotnie. Jako największy skup aut za gotówkę na rynku oferujemy możliwość sprzedania nam samochodu będącego w trakcie leasingu – niezależnie od wartości pozostałych rat, stanu czy marki – przyjmujemy w zasadzie każde auto w każdym stanie technicznym. Cały proces sprowadza się do cesji przedmiotu leasingu na Autobana.pl – całość rozliczenia oraz wysokości opłat obliczamy wyłącznie na podstawie odstępnego, co stanowi różnicę między naszą propozycją cenową, a kwotą pozostałą do spłaty, wynikającą z umowy.

skup aut

Skup aut Autobana.pl

Sprzedaj swoje auto – szybko i bezpiecznie!

Zadzwoń: +48 531 746 850 | Napisz: kontakt@autobana.pl

Skup samochodów używanych – jak wyceniamy samochody osobowe i ciężarowe?

Nasz skup samochodów za gotówkę jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie szybkość realizacji sprzedaży, bezpieczeństwo oraz dobrą cenę za dany egzemplarz. Na te zalety nie ma co liczyć w przypadku sprzedaży w mediach społecznościowych, portalach ogłoszeniowych czy aukcyjnych.

Znalezienie kupca w powyższych miejscach oznacza z reguły kilkumiesięczne oczekiwanie, szczególnie w przypadku aut niepopularnych, niszowych lub bardzo drogich, jak i pewne niebezpieczeństwa związane np. z niedopełnieniem formalności przez kupującego. Nasz skup pojazdów stanowi odwrotność tego typu sytuacji i zarazem także idealne rozwiązanie dla osób, które liczą na:

Szybkość realizacji

nasz skup aut za gotówkę cały proces przejęcia leasingu może zorganizować w tylko kilka dni roboczych.

Pełen profesjonalizm

nasz skup aut używanych przyjmuje do sprzedaży samochody każdego typu, a całą transakcję zawsze realizujemy w sposób zgodny z oczekiwaniami współczesnych przedsiębiorców. Co się kryje pod tym stwierdzeniem? Przede wszystkim to, że zwracamy uwagę na wszystkie formalności, dopełniamy także całą dokumentację i zwracamy uwagę na każdy aspekt związany z naszą pracą.

Możliwość sprzedaży każdego auta

w naszej firmie prowadzimy skup samochodów uszkodzonych oraz sprawnych, niszowych i popularnych, przyjmujemy także specjalistyczne auta sportowe, co więcej – skupujemy samochody ciężarowe i dostawcze.

Auta wyceniają zawsze nasi eksperci, którzy w trakcie analizy oceniają praktycznie wszystkie podzespoły mechaniczne, zgodność przebiegu z deklaracją, stan wizualny, a nawet to, czy wyposażenie zgadza się z numerem VIN. Dzięki temu skupujemy w zasadzie wszystkie auta osobowe oraz dostawcze i ciężarowe, niezależnie od stanu pojazdu czy jego wyposażenia i marki.

Skup aut uszkodzonych – oszczędzaj czas i pieniądze!

Szybka sprzedaż auta to oszczędność czasu i pieniędzy. Każdy dodatkowy miesiąc eksploatacji zbędnego lub zbyt kosztownego samochodu może oznaczać duże nakłady finansowe, szczególnie w przypadku flot na kilka-kilkanaście pojazdów – w tym przypadku nawet kilka miesięcy bez sprzedaży z reguły kończy się bankructwem.

Zapraszamy na nasz skup aut – przyjmujemy samochody praktycznie nowe i nieużywane, jak kilkumiesięczne, czasami także kilkuletnie. Zadzwoń do nas lub napisz w razie jakichkolwiek pytań – chętnie na nie odpowiemy w trakcie rozmowy telefonicznej lub wymiany maili. Nasz skup samochodów jest na podkarpackim rynku oceniany za jeden z najlepszych – przekonaj się o tym sam, sprzedając nam swój samochód na terenie Podkarpacia.