skup aut śląsk

Samodzielna sprzedaż samochodu w trakcie trwania leasingu to proces żmudny, trudny, kosztowny i niepewny. Nie bez powodu zatem panuje niechęć względem samodzielnej sprzedaży (cesji leasingu). Jest jednak inne rozwiązanie – znacznie szybsze i bezpieczniejsze, a przy tym także mniej wymagające – skup aut na Śląsku w Autobana.pl. Sprzedaj swój samochód bez zbędnej zwłoki, zawsze w rekordowo krótkim czasie i w pełni bezpiecznie.

Skup aut – Śląsk

Nasz skup aut na Śląsku jest odpowiedzią na oczekiwania współczesnego rynku, na którym obecnie większość nowych samochodów jest leasingowanych. W tym programie finansowym to leasingodawca jest właścicielem finansowanego pojazdu aż do jego pełnej spłaty, leasingobiorca z kolei może z niego korzystać na podstawie opłacania comiesięcznych faktur. Zazwyczaj przez okres od kilkunastu do kilkudziesięciu miesięcy.

Problem zaczyna się w chwili, gdy chcesz sprzedać samochód – wówczas jedynym rozwiązaniem jest sprzedaż w ramach cesji lub jego wykup, co zazwyczaj nie jest możliwe ze względu na spłatę całego pozostałego kapitału. Proces ten polega na przepisaniu umowy na cesjonariusza, czyli na kolejną osobę. To sprawia, że auto możesz sprzedać w zasadzie wyłącznie przedsiębiorcom, co automatycznie zawęża liczbę potencjalnie zainteresowanych klientów do marginalnego minimum. Jeszcze gorzej jest w przypadku aut niepopularnych lub uszkodzonych, lecz dalej leasingowanych. Wówczas zainteresowanie jest bliskie zeru.

Czy skup aut w leasingu na Śląsku to dobre rozwiązanie?

Nasz skup samochodów na Śląsku stanowi doskonałe rozwiązanie dla leasingobiorców, polega na wykonaniu cesji umowy leasingowej na naszą firmę. Rozliczenia dokonujemy zawsze na podstawie odstępnego, czyli różnicy pomiędzy kwotą pozostałą do spłaty a propozycją naszego odkupu. Skupujemy samochody w zasadzie każdego typu – od motocykli i dostawczych, aż na osobowych kończąc, w tym miejskich, SUVów czy specjalistycznych aut sportowych oraz terenowych.

Nasz skup aut zatrudnia najlepszych ekspertów, dzięki czemu możemy ocenić profesjonalnie każdy egzemplarz w zasadzie na miejscu i zaproponować kwotę zgodną z jego stanem i wyposażeniem. Na nasz skup aut trafiają także samochody uszkodzone, wówczas wyceniamy koszt naprawy oraz to, czy jej przeprowadzenie jest możliwe. Dzięki temu, że przyjmujemy auta w każdym stanie technicznym na terenie województwa śląskiego, oferujemy w praktyce kompleksową i profesjonalną obsługę każdego zlecenia.

skup aut

Skup aut Autobana.pl

Sprzedaj swoje auto – szybko i bezpiecznie!

Zadzwoń: +48 531 746 850 | Napisz: kontakt@autobana.pl

Bezpieczny i pewny skup samochodów – Śląsk

Nasz skup samochodów używanych na Śląsku prowadzony jest z ogromnego doświadczenia oraz znajomości rynku praktycznie od podszewki. Od wielu lat prowadzimy skup aut na Śląsku, zrealizowaliśmy w tym czasie setki zleceń, w tym także tych bardzo trudnych, obsłużyliśmy klientów sprzedających tylko jedno auto oraz całą flotę, a także wyceniliśmy samochody używane po dużym wypadku czy niewielkiej stłuczce. Jako skup aut za gotówkę wypłacamy należność bez zbędnej zwłoki, a całość formalności zamyka się w rekordowo krótkim czasie.

Jako skup pojazdów od początku istnienia oferujemy najlepsze ceny, zawsze zgodne z realiami rynku, a także błyskawiczną obsługę oraz najwyższą jakość obsługi klienta. Bardzo chętnie również pomagamy i wyjaśniamy cały proces w najmniejszych szczegółach, objaśniamy wszystkie pojęcia i przekazujemy dalsze kroki związane z dopełnieniem wszystkich formalności już u leasingodawcy. Zawsze zapewniamy pełen profesjonalizm, dlatego każdą operację dokumentujemy w sposób niebudzący żadnych wątpliwości, wystawiamy rachunki oraz faktury.

Wybierz skup samochodów używanych w Śląsku Autobana.pl

Z naszego skupu samochodów używanych korzystają wszyscy przedsiębiorcy – w tym jednoosobowe działalności gospodarcze oraz spółki – a także osoby prywatne. Leasingodawcy coraz częściej finansują auta osobom bez własnej działalności gospodarczej, jednak i oni w przypadku chęci prywatnej sprzedaży pojazdu będą musieli liczyć się z ogromną stratą czasu.

Jeśli zamierzasz sprzedać samochód, zadzwoń lub napisz – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania mailowo oraz telefonicznie, rozwiejemy wszelkie wątpliwości natury prawnej i technicznej. Zapewniamy darmową wycenę Twojego auta oraz szybką realizację zlecenia i indywidualne podejście do każdego klienta wystarczy ustalić odpowiedni dla siebie termin wizyty i pojawić się w wyznaczonym miejscu w naszym skupie samochodów. Cały proces nie zajmie więcej niż kilka dni roboczych i z reguły nie wymaga ogromnej wiedzy ze strony zbywcy. Większością załatwień zajmiemy się my – nie bez powodu prowadzimy skup, który jest znany w całej okolicy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na terenie całego śląska i okolic – zapewniamy doskonałą obsługę klienta oraz znakomite warunki współpracy.