skup aut gliwice

Sprzedaż samochodu może się kojarzyć, podobnie jak jego zakup, z czasochłonnym procesem, który wymaga wiele cierpliwości i żmudnej pracy. Proces wydaje się jeszcze trudniejszy, gdy w grę wchodzi auto z wciąż trwającym leasingiem. Jest jednak możliwość przyspieszenia sprzedaży, czyli skorzystanie z usług skupu aut Autobana.pl. Skup pojazdów na terenie Gliwic i okolic to nasza specjalność! Autobana.pl odkupi pojazdy niezależnie od stanu technicznego i wizualnego pojazdu, zarówno od osób indywidualnych, jak i firm i instytucji społecznych.

Zarówno skup aut osobowych jak i busów i większych pojazdów nie stanowi dla nas problemu – jedyne, co wystarczy zrobić, to skontaktować się z naszą firmą, a któryś z doświadczonych pracowników z przyjemnością przyjedzie pod wskazany adres i dokona bezpłatnej oceny pojazdu. Już teraz możesz sprzedać swój pojazd bez zmartwień, w niezwykle krótkim czasie.

Auto skup Gliwice – co wyróżnia nasz skup samochodów?

Nasz skup aut na terenie Gliwic, jak i w innych rejonach Polski, uważany jest za jeden z najlepszych. Oczywiście nasza firma jest idealnym miejscem dla osób, które cenią sobie szybkość realizacji sprzedaży, jak również bezpieczeństwo, możliwość płacenia gotówką oraz dobrą cenę za pojazd. Jednak te zalety to nie wszystko – nasza firma może się również pochwalić takimi atutami jak:

  • doświadczona kadra – każdy z pracowników doskonale zna obecny rynek aut i wszystkie wymagania związane ze sprzedażą,
  • indywidualna oferta dla każdego klienta – nasza firma doskonale rozumie, że każde auto wymaga zupełnie innych działań, dlatego każda oferta jest dopasowana pod Państwa wymagania potrzeby,
  • szeroka oferta skupu – skupujemy samochody poleasingowe, wciąż objęte leasingiem, a nawet pojazdy objęte kredytem i kupimy auto w każdym stanie technicznym,
  • szybka i profesjonalna obsługa – nasza firma jest w stanie zorganizować cały proces przejęcia leasingu w zaledwie kilka dni roboczych.

Naszą firmę wyróżnia także sposób przeprowadzania cesji leasingowej samochodów. Nie zajmujemy się szukaniem kolejnego nabywcy pojazdu naszego klienta – sami jesteśmy drugą stroną transakcji! Oznacza to, że Autobana.pl będzie przyszłym leasingobiorcą Państwa auta, dzięki czemu nie ma konieczności czekania, aż znajdzie się chętna osoba do zakupu.

skup aut

Skup aut Autobana.pl

Sprzedaj swoje auto – szybko i bezpiecznie!

Zadzwoń: +48 531 746 850 | Napisz: kontakt@autobana.pl

Skup samochodów używanych Gliwice i okolice – cesja leasingu z Autobana.pl

Cesja leasingu polega na przekazaniu praw i obowiązków przez leasingobiorcę (cedenta) osobie trzeciej (cesjonariuszowi). Decydując się na podpisanie umowy cesji leasingu, przekazują Państwo innemu podmiotowi swoje prawo do korzystania z samochodu i obowiązek regulowania opłat leasingowych.

Nasza firma może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w skupie aut leasingowych na terenie całej Polski, w tym również w Gliwicach. Szeroka wiedza oraz rzetelność przeprowadzanej sprzedaży pozwala skrócić czas oczekiwania na pozytywną decyzję do minimum. Dzięki temu uwolnienie się od obciążeń jest możliwe znacznie szybciej, niż mogliby Państwo przypuszczać.

Skup samochodów Gliwice – pojazdy powypadkowe i wiele więcej

Każdy dodatkowy miesiąc, a nawet tydzień, użytkowania kosztownego samochodu wiąże się z większym nakładem finansowym. Szczególnie auta uszkodzone obciążają portfel właścicieli i dokładają zbędnych zmartwień. Okazuje się jednak, że wcale nie muszą Państwo przeprowadzać napraw pojazdu przed jego sprzedażą. Autobana.pl zajmuje się również skupem aut uszkodzonych, czasami wręcz doszczętnie zniszczonych. Jak to możliwe? Otóż nasza firma może odbierać samochody klientów własnym transportem, co jest niezwykłym udogodnieniem w przypadku samochodów niedopuszczonych do ruchu drogowego.