skup aut rzeszów

Sprzedaż samochodu będącego w dalszym ciągu w leasingu to proces niezwykle żmudny, długotrwały i – co bardzo ważne – bardzo kosztowny. Wie o tym doskonale każdy, kto próbował pozbyć się samochodu finansowanego przez bank. Warto tym samym szukać alternatyw, dzięki którym proces pozbycia się zbyt dużego obciążenia finansowego dla firmy skróci się do niezbędnego minimum, a w praktyce czasami nawet do jednego dnia roboczego. W Autobana.pl realizujemy skup samochodów w Rzeszowie za gotówkę, jeszcze w trakcie trwania leasingu, poprzez cesję leasingu na naszą firmę. A wszystko to bez zbędnych formalności oraz oczekiwania na znalezienie klienta!

Skup samochodów w Rzeszowie jako alternatywa dla sprzedaży prywatnej

Większość z nas sprzedaż samochodu będącego w dalszym ciągu własnością banku kojarzy z długotrwałym oczekiwaniem na klienta oraz wieloma ustępstwami związanymi np. z jego ceną na rynku wtórnym. To prawda, lecz niestety w dalszym ciągu pokutuje przekonanie, że to jedyna forma pozbycia się dużego obciążenia finansowego związanego np. z utrzymaniem dużej, lecz niepotrzebnej już floty lub jednego, równie zbędnego samochodu w danej firmie. Jako największy skup aut za gotówkę Autobana.pl udowadniamy, że może być zgoła odwrotnie – znacznie szybciej i korzystniej finansowo.

Sprzedaż leasingowanego samochodu w mediach społecznościowych oraz platformach aukcyjnych z reguły oznacza:

Sprawę dodatkowo komplikuje chęć sprzedania wraku, tj. samochodu po szkodzie całkowitej. Wówczas czas oczekiwania na zainteresowanego może tak naprawdę trwać nawet kilkanaście miesięcy, szczególnie w przypadku aut mocno zniszczonych i nienadających się do naprawy oraz niszowych.

Nasz skup samochodów działa na zupełnie odwrotnej zasadzie. Przede wszystkim przyjmujemy w zasadzie każdy samochód – zarówno auta osobowe, jak i dostawcze czy pojazdy terenowe lub o specjalistycznym przeznaczeniu. Nie jesteśmy standardowym klientem, dlatego neutralnie oceniamy ich przydatność na rynku oraz warunki finansowania pod kątem opłacalności, a nie własnych oczekiwań względem danej marki czy egzemplarza. To oznacza, że na nasz skup samochodów za gotówkę możesz oddać w zasadzie każdy model auta – również takie samochody osobowe, których sprzedaż jest w praktyce niemożliwa.

skup aut

Skup aut Autobana.pl

Sprzedaj swoje auto – szybko i bezpiecznie!

Zadzwoń: +48 531 746 850 | Napisz: kontakt@autobana.pl

Jakie zalety ma nasz skup samochodów używanych?

Nasz skup aut używanych powstał z myślą o przedsiębiorcach oraz osobach, które skorzystały z programu finansowania swojego firmowego lub prywatnego auta poprzez leasingowanie. W tej formie finansowania to bank pozostaje właścicielem samochodu aż do czasu całkowitej spłaty zadłużenia lub przekazania zadłużenia kolejnemu podmiotowi. To duży problem w razie chęci sprzedaży, gdyż dany egzemplarz będzie mógł zakupić wyłącznie przedsiębiorca lub osoba prywatna, lecz tylko w niektórych ściśle określonych przypadkach. Bank musi bowiem wyrazić na to zgodę. Co to oznacza? Nawet kilkudziesięcioprocentowy spadek zainteresowania danym samochodem.

Tutaj właśnie wkracza nas skup aut Autobana.pl – skupujemy auta będące w dalszym ciągu w trakcie trwania leasingu poprzez cesję wybranego pojazdu na naszą firmę. Z klientem rozliczamy się wyłącznie z odstępnego, czyli różnicy pomiędzy kwotą pozostałą do spłaty a naszą propozycją finansową. To najbardziej uczciwe rozwiązanie na rynku, gdyż faworyzuje w głównej mierze sprzedających i stanowi dla nich w zasadzie jedyną możliwość pozbycia się danego auta. Jakie samochody skupujemy najczęściej? Z reguły zupełnie niepotrzebne w danej firmie, w dobrym stanie lub mocno wyeksploatowane i zużyte, bezwypadkowe i powypadkowe, a także zbyt kosztowne w stosunku do dochodu firmy.

Skup aut – dlaczego my?

Nasz skup samochodów Autobana.pl uchodzi na rynku za jeden z najlepszych. Dlaczego? Jest ku temu wiele powodów, a wszystkie wynikają w głównej mierze z naszego podejścia względem sprzedających, gdyż zapewniamy:

Profesjonalne podejście

dla naszej firmy liczy się, aby każdy klient mógł czuć się obsłużony najlepiej, jak tylko się da. To oznacza, że każdą sprzedaż i wszystkie czynności podatkowe dokładnie dokumentujemy, zawsze wystawiamy rachunki i faktury, a także na bieżąco informujemy o dalszych wymaganiach formalnych i prawnych związanych ze zbyciem samochodu w trakcie cesji.

Indywidualne działania

doskonale wiemy, że każde auto wymaga zupełnie różnych działań. Jedne potrzebują precyzyjnej oceny rzeczoznawcy pod kątem możliwości ich naprawy, podczas gdy inne – wymiany niektórych elementów i podzespołów ze względu na ich wyeksploatowanie. Każde auto traktujemy indywidualnie, podobnie jak samego klienta.

Bezpieczeństwo

w naszej firmie nie musisz obawiać się niebezpieczeństw i oszustw – zatrudniamy najlepszych prawników, księgowych oraz ekspertów finansowych, którzy z chęcią wyjaśnią wszelkie zawiłości prawo-podatkowe w trakcie trwania współpracy.

Ponadto auta odbieramy naszym własnym transportem, jeśli zajdzie taka potrzeba, co jest dużym udogodnieniem dla niektórych klientów i jednocześnie wygodnym rozwiązaniem. Zadzwoń do nas bądź napisz – w trakcie rozmowy telefonicznej odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszymi usługami. Auto możesz nam sprzedać na terenie całej Polski – zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Transakcja zajmie tylko chwilę, a należność wynikającą z realizacji umowy wypłacimy w formie gotówki lub przelewem na konto.