Najczęściej zadawane pytania

 1. Czy mogę sprzedać samochód w trakcie leasingu lub kredytu?

  Oczywiście, że tak. Nasza oferta skupia się przede wszystkim na skupie tego typu pojazdów lub przejmowaniu leasingu w sytuacji, gdy sprzedaż nie jest możliwa.

 2. Czy prowadzicie skup samochodów firmowych?

  Jak najbardziej prowadzimy skup samochodów firmowych. Jeśli Państwa auta wymagają wymiany lub nie potrzebujecie utrzymywać zbyt dużej liczby pojazdów, wówczas dobrym pomysłem jest cesja leasingu lub sprzedaż takich samochodów.

 3. Ile czasu zajmie cesja leasingu samochodu?

  To zależy od firmy leasingowej, jednak nasza wiarygodność sprawia, że czas oczekiwania na pozytywną decyzję skracany jest do minimum, dzięki czemu cała procedura może zająć do 14 dni.

 4. Czy można sprzedać samochód, jeśli jest przedmiotem współwłasności?

  Tak, skupujemy samochody, które są zarejestrowane na kilku współwłaścicieli. W momencie sprzedaży wszyscy współwłaściciele muszą być przy podpisaniu umowy.

 5. W jakich godzinach możemy umówić spotkanie?

  Nie mamy określonych godzin pracy, dzięki czemu łatwo dostosowujemy się do Klienta. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie internetowej lub telefonicznie.

 6. Gdzie mogę sprzedać swój samochód lub przenieść leasing?

  Obecnie prowadzimy działalność na terenie całego kraju, a w szczególności we Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

 7. Czy lepiej sprzedać auto czy dokonać cesji leasingu?

  Jeśli samochód jest w leasingu krócej, niż 2 lata, wówczas jego sprzedaż może być niemożliwa. W takiej sytuacji najkorzystniej jest dokonać cesji leasingu pojazdu.

 8. Na czym polega cesja leasingu samochodu?

  Cesja leasingu auta polega na przeniesieniu zobowiązania i prawa do użytkowania pojazdu na innego użytkownika. W takiej sytuacji to nowy leasingobiorca przejmuje wszystkie prawa i obowiązki związane z leasingiem Państwa pojazdu.

 9. Ile pieniędzy uda mi się odzyskać za użytkowany do tej pory samochód?

  Kwota podlega negocjacji, jednak zależna jest np. od liczby pozostałych do spłacenia rat oraz jej wysokości, wysokości wkładu własnego, a także aktualnej wartości rynkowej pojazdu. Wskazówki dla takich obliczeń znajdziecie Państwo tutaj (cesja leasingu samochodu)