Polski
tel.: +48 531 74 68 50
 

Skup samochodów za gotówkę

Proces sprzedaży niepotrzebnego pojazdu może się niejednokrotnie przedłużać bardziej, niż się tego na początku spodziewaliśmy. Mianowicie, potencjalni kupcy z ogłoszeń wytykają każdą niedoskonałość auta, starają się przesadnie obniżyć jego cenę lub też nieustannie zmieniają zdanie. Nasz skup samochodów używanych z Wrocławia zapewnia jednak szybkie rozwiązanie tego problemu. Nie utrudniamy procesu kupna-sprzedaży i nie narzekamy na stan techniczny pojazdu, ponieważ interesują nas także auta uszkodzone, a nawet powypadkowe, ponieważ możemy pozyskać z nich części zamienne. Dzięki doskonałej znajomości swojej branży, jesteśmy w stanie dokonać precyzyjnej wyceny i dostosować warunki sprzedaży tak, aby obie strony czerpały korzyści z transakcji.

Gotówka

Działamy w całej Polsce

Nasz skup samochodów od ręki działa nie tylko we Wrocławiu, ponieważ posiadamy swoje siedziby także w Warszawie, Krakowie i w Gdańsku. Nie ograniczamy jednak naszej działalności jedynie do tych miast, ponieważ zapewniamy dojazd do kontrahenta w wybrane przez niego miejsce. Transakcja może zostać zawiązana już na pierwszym spotkaniu, o ile przedstawiona przez nas kwota spotka się z Twoją aprobatą. W ten sposób, oszczędzamy zarówno nasz, jak i Twój czas. Bardzo ważne jest również, że prowadzimy skup samochodów za gotówkę. Dzięki temu, nie musisz czekać na przelew, lecz od razu wrócisz do domu z dodatkowymi pieniędzmi. Cały proces odbywa się oczywiście w pełni legalnie, co potwierdza podpisana od razu umowa kupna-sprzedaży.

czarny samochód

Perfekcyjne podejście do klienta

Auto handel to dla nas nie tylko praca zarobkowa, ale również owoc zamiłowania do motoryzacji. Jesteśmy otwarci na negocjacje z kontrahentami oraz wszelkiego rodzaju sugestie z ich strony. Zawsze staramy się wpisać w ich oczekiwania i możliwości, a także zapewniamy profesjonalną, kompetentną oraz uprzejmą obsługę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym skupem aut używanych – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

  FORMULARZ KONTAKTOWY  
  Imię *

Nazwisko *

Adres *

Kod pocztowy, Miasto *

Telefon *

E-mail * 

 
Uwagi