Polski
tel.: +48 531 74 68 50
 

Skup samochodów używanych

Po zakupie nowego auta pozostaje nam sprawa sprzedaży poprzedniego. Większość z nas nie potrzebuje dwóch pojazdów i nie chce tracić pieniędzy na utrzymanie starszego z nich. Najlepszym rozwiązaniem jest więc jego sprzedaż, która dodatkowo zapewnia nam szybki zastrzyk gotówki.

Nie zawsze udaje się jednak dokonać tego w tak krótkim czasie, jak się spodziewaliśmy. Autokomisy mogą odmówić zakupu, np. ze względu na niską wartość samochodu, jego kiepski stan techniczny czy też mało popularną markę. Powszechnie stosowanym sposobem jest zamieszczenie ogłoszenia w sieci lub w gazecie, ale i ta metoda ma swoje minusy. Po pierwsze, trzeba nagłowić się nad odpowiednią treścią, która zainteresuje jak największe grono odbiorców. Nawet to nie gwarantuje jednak szybkiej sprzedaży, gdyż potencjalni kupcy mogą mieć zbyt wygórowane wymagania i wyszczególniać każdą, nawet najmniejszą wadę auta, wskazując palcem nawet małą rysę. Umawianie spotkań z nimi bywa męczące, jako że trzeba wybrać odpowiedni czas i miejsce, a każdy mając pracę i inne obowiązki, może być dostępny o odmiennych porach czy w innych dniach tygodnia.

Możesz bez trudu uniknąć tego problemu. Jeśli wybierzesz nasz skup samochodów używanych z Wrocławia, sprzedaż auto szybko, sprawnie i przyjemnie. Nasze biura znajdują się również w Warszawie, Gdańsku i Krakowie, ale nie ograniczamy się jedynie do tych miast. Zasięgiem działalności naszego skupu aut jest cała Polska. Szybko ustalimy dogodny termin i bez trudu dojedziemy we wskazane przez Ciebie miejsce o dowolnej porze. Nie musisz więc specjalnie zmieniać swoich planów dla nas, to my dopasujemy się do Ciebie. Nasz auto handel z Wrocławia to wygodny i szybki sposób na sprzedaż zbędnego pojazdu.

Co więcej, prowadzimy także skup samochodów poleasingowych, a nawet tych w trakcie leasingu. Poza tym, nasza oferta obejmuje także skup aut z kredytem. Niezależnie od tego, jaki pojazd masz do zaoferowania, zawsze możesz się z nami skontaktować i otrzymać w pełni bezpłatną wycenę wstępną na odległość. Jeśli warunki będą odpowiadały obu stronom, umówimy się na spotkanie w Twojej okolicy. Wtedy nasz skup aut używanych ostatecznie wyceni pojazd i o ile podana suma będzie Ci odpowiadała, od razu podpiszemy umowę kupna-sprzedaży.

Oferujemy skup samochodów za gotówkę, bez zbędnych formalności i oczekiwania na przelew. Nawet jeśli transakcja nie dojdzie do skutku, nie ponosisz żadnych kosztów, więc nigdy nic na tym nie stracisz.

Biura są zlokalizowane w następujących miastach: Wrocław, Kraków, Gdańsk i Warszawa. Dojazd do klienta nie stanowi problemu.

Zapraszamy do współpracy nie tylko osoby prywatne, ale i przedsiębiorstwa ponieważ nasza działalność obejmuje również skup samochodów firmowych.

  FORMULARZ KONTAKTOWY  
  Imię *

Nazwisko *

Adres *

Kod pocztowy, Miasto *

Telefon *

E-mail * 

 
Uwagi